نتایج جستجو برای عبارت :

من و بنیاد پخمگان

خدارا شکر که من را قابل ندانست که جوایز تحصیلی اعطا کند، علاوه بر این که دوست نداشتم بر خلاف دلم از این بنیاد که نسبت به آن کینه دارم چیزی بگیرم، مطمئن شدم که این بنیاد حقیقتا بنیاد پخمگان است و منِ ناراحتِ شورشیِ غیر سیستمی جایی در این مدرسه بله‌قربان‌گو پرور ندارم.
در تاریخ 1399/02/21 ناو جماران، ارتش جمهوری ایران،  ناوچه کنارک را هدف حمله موشکی قرار داد.

و با یک موشک کروز، ناوچه جماران به ناوچه کنارک شلیک کرد و تا کنون 19 تن کشته شدن که البته تعداد تلفات بیش از این تعداد است.

124 روز قبل در تاریخ 18 دی ماه هواپیمای اوکراینی توسط خطای حیوانی پدافند سپاه سرنگون شد و 176 مسافر این هواپیما به خاک و خون کشیده شدند

و تا کنون اطلاعات جعبه سیاه هواپیما استخراج نشده است بعد از 124 از خطای حیوانی سپاه، این بار ارتش دچا
در تاریخ 1399/02/21 ناو جماران، ارتش جمهوری ایران،  ناوچه کنارک را هدف حمله موشکی قرار داد.

و با یک موشک کروز، ناوچه جماران به ناوچه کنارک شلیک کرد و تا کنون 19 تن کشته شدن که البته تعداد تلفات بیش از این تعداد است.

124 روز قبل در تاریخ 18 دی ماه هواپیمای اوکراینی توسط خطای حیوانی پدافند سپاه سرنگون شد و 176 مسافر این هواپیما به خاک و خون کشیده شدند

و تا کنون اطلاعات جعبه سیاه هواپیما استخراج نشده است بعد از 124 از خطای حیوانی سپاه، این بار ارتش دچار
و این حس قدیمی و تلخ و سیاه، حس نفرت دیدن ورودی‌های جدید دانشگاه، این نفرتم معطوف به خودِ ورودی‌ها نیست، یادآوری آن همه خاطره تلخ برایم ناخوشآیند است. ورودی‌های دانشگاه همیشه با کلی سلام و صلوات وارد دانشگاه می‌شوند با معرفی دانشگاه و دانشکده‌ها و غیره و غیره و نهایتا اردوی مشهدی به استقبال‌شان می‌روند که تک به تکشان برای من عقده‌ای شده که در طول این 9 سال، با هر اول مهر تکرار می‌شود.

ثبت نام با تاخیر ما باعث شد نه تنها هیچ کدام از این

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها